ערכים וחזון

בש. לרנר, אנחנו מבינים את הצרכים הייחודיים שלכם.
לכן, עם השנים והניסיון עם הלקוחות הגדולים ביותר במשק, התמקצענו במגוון טכנולוגיות ייחודיות וחדשניות, הן לתהליך הייצור והן לתהליך הקדם דפוס.

את ההתאמה לדפוס אנו מבצעים אצלנו בחברה, מבלי להיות תלויים בגורמים חיצוניים – ע"י מחלקת גרפיקה מקצועית ומיומנת הכוללת 7 מעצבים גרפים ומגוון תוכנות מתקדמות המאפשרות גם לחזות בתוצאה הסופית, בטרם הודפסה בפועל.
שני האלמנטים הללו – טכנולוגיה חדשנית והתאמה לדפוס תחת קורת גג אחת – מאפשרים לנו גם להתחייב לכם לזמני האספקה המהירים ביותר בשוק.

לאחר שאנו מקשיבים לצרכים שלכם, אנו מקפידים לייעץ לכם על פתרונות הדפוס הנכונים ביותר למוצר שלכם ולצרכיו, ולהתאים לו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת חומרי הגלם האיכותיים ביותר לצרכי אחסונו ומיתוגו.
אנו אוהבים להיות שותפים מלאים לתהליך ולכל הניואנסים הקטנים המשפיעים בסופו של דבר – על התוצאה, ולכן אנחנו זמינים אליכם 24/7 ושומרים על קשר ישיר עד שהמוצר הסופי אצלכם ביד, כשאתם מרוצים ושבעי רצון.

מובילות טכנולוגית וחדשנות תמידית
אנו מחזיקים במכונות הדפוס המובילות בענף, הן בתחום ההדפסה הדיגיטלית והן בתחום הדפסת הפלקסו ודואגים להתעדכן כל הזמן בחידושים בינלאומיים בענף ולהתאים את עצמנו לכל טכנולוגיה חדשה ורלוונטית.
כמו כן, אנו מפתחים ומייצרים עבור לקוחותינו גם מוצרים ייחודיים שלא היו קיימים בשוק עד כה.
את כל שלבי הייצור מלווה מחלקת הגרפיקה שלנו המונה 7 גרפיקאים מיומנים ומנוסים וציוד מתקדם ביותר הכולל מחלקת הקרנה ופיתוח דיגיטלי של גלופות ותוכנות מתקדמות לחיזוי מראה המוצר לפני הדפסתו בפועל.

P1000385

זמני אספקה – מהמהירים ביותר בשוק
אנחנו מבינים את המרוץ התמידי בו אתם נמצאים ולכן, כדי להיות מספר אחת ולהבטיח את זמני האספקה המהירים ביותר בשוק, אנחנו מחזיקים מחלקת גרפיקה וקדם דפוס ומחלקת גלופות, בתוך המפעל. שתי המחלקות עובדות עם הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר ומסייעות לנו לספק לכם את העבודה בצורה המהירה ביותר, מבלי להיות תלויים בגורם חיצוני.

IMG_9648

איכות ללא פשרות
מחלקת הגרפיקה שלנו עוסקת בהתאמת הגרפיקה לדפוס שתבטא בצורה האיכותית והמדויקת ביותר את העיצוב והמיתוג שאליו אתם כמהים להגיע.
עובדי הייצור שלנו מקבלים הנחיה מפורטת ממנהל הלקוח אשר נמצא אתכם בקשר שוטף, ומבקרי האיכות שלנו דואגים שתקבלו תוצר מושלם ללא פשרות.

שותפות מלאה לדרך
הבייבי שלכם – הוא הבייבי שלנו.
אנחנו דואגים להקשיב לצרכים ולחלומות שלכם ולייעץ, כמומחי דפוס, כיצד לעשות זאת הכי נכון, באילו חומרים לבחור ובאילו טכנולוגיות להשקיע כדי להגיע לתוצאה שאתם כמהים בה.
לכל לקוח צמוד איש קשר אישי המלווה אותו לאורך כל הדרך ומספק מענה ישיר ומהיר לכל בעיה.

מחירים תחרותיים ואטרקטיביים
אנחנו מכירים את המחירים בשוק ומקפידים לספק לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר, ביחד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש היום בשוק.